Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Next Post

Leonora shfaqet me fustan seksi, gati për dasmë

Leonora Jakupi padyshim se është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it. Për të qenë afër fansave të saj, Leonora tregohet mjaft aktive edhe në rrjetin social Instagram. Këngëtarja 40-vjeçare sot ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet veshur me një fustan elegant. Leonora ka […]