Leonora shfaqet me fustan seksi, gati për dasmë

Press Online
Read Time22Seconds

Leonora Jakupi padyshim se është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it. Për të qenë afër fansave të saj, Leonora tregohet mjaft aktive edhe në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja 40-vjeçare sot ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet veshur me një fustan elegant. Leonora ka bërë të ditur se është e ftuar të marrë pjesë në një dasmë.

0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Next Post

Piktura e Banksyt me majmun në Parlamentin britanik shitet me një çmim rekord

Një pikturë e Banksyt, që paraqet majmunë të ulur në Parlamentin Britanik, është shitur me një çmim rekord. Kjo pikturë është e bërë nga vaji e ka një gjerësi prej katër metrash, transmeton koha.net. Para se të dal në ankand, ‘Majmunët e Banksyt’ pritej të shiteshin për rreth 2 milionë […]