Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Next Post

NYT: Trumpi kërkonte mur të elektrizuar dhe gropë me krokodilë në kufi me Meksikën

Një rezervuar me gjarpërinj dhe krokodilë si dhe një mur i elektrizuar për të ndaluar emigrantët nga Meksika që të hyjnë në territorin amerikan. Janë këto propozimet e kreut të shtëpisë së bardhë sipas asaj që raporton New Jork Times. New Jork Times shkruan se Donald Trump ka folur shpesh […]