Stallone nostalgjik vuan për familjen

Press Online

Sylvester Stallone (73) aktualisht është duke e luajtur përsëri në kinema veteranin e luftës Rambo në vazhdimin e pestë të franshizës, por ndryshe nga heroi i aksionit, Stallone ua ka treguar anën emotive ndjekësve të tij. “Shumë gjatë jam në udhëtime, mezi po pres të shkoj në shtëpi atje ku […]

Aniston thotë se po e shijon vetminë

Press Online

Shiko, me të vërtetë nuk më pëlqen të më “kurdisin” lidhje. Jo se nuk më pëlqen, por e urrej, tha aktorja amerikane Jennifer Aniston (50), në radio- emisionin e Howard Stern (65) duke komentuar se aktualisht po e shijon vetminë. Ajo shtoi se është shumë e zënë me promovimin e […]

Flaka Krelani sjell “Fustanin”

Press Online

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar këngën e saj më të re “Fustanin”. Kjo është një ripërpunim i këngës “Fustanin që ta solla mbrëmë” nga Parashqevi Simaku. Producent i kësaj kënge është XHODB, derisa ajo është incizuar në J2L Records.

Leonora shfaqet me fustan seksi, gati për dasmë

Press Online

Leonora Jakupi padyshim se është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it. Për të qenë afër fansave të saj, Leonora tregohet mjaft aktive edhe në rrjetin social Instagram. Këngëtarja 40-vjeçare sot ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet veshur me një fustan elegant. Leonora ka […]

Diçka e madhe po vjen për Dua Lipën

Press Online

Ka rreth 45 minuta që këngëtarja Dua Lipa po “çmend” fansat e saj. Në fillim postoi një foto me ngjyrë të zezë në Instagram, e më pas një galeri fotosh me një “look” tërësisht të ri, bionde. “Epokë e re. Faleminderit për durimin tuaj. Shihemi shumë shpejt,” shkruan këngëtarja shqiptare […]

Bebe Rexha e thotë ashiqare: Jam ‘hot’

Press Online

Bebe Rexha është kthyer tashmë në një nga këngëtaret më të pëlqyera në mbarë botën. Së fundmi, 30-vjeçarja i surprizoi të gjithë me paraqitjen e saj në premierën e filmit “Maleficent 2”. Këngëtarja shqiptare u shfaq e veshur me një fustan të zi e të gjatë dhe me një dekolte […]