Belholla shqiptare e Dubait (FOTO)

Aktorja dhe modelja Arta Nitaj ka vazhduar pushimet e saj të gjata në Dubai Bukuroshja kosovare, e cila u bë e njohur me rolin e Xhesikës në serialin “O sa mirë”, më shumë është në Dubai se në Prishtinë kohëve të fundit. E sonte ajo ka treguar belin e saj të hollë derisa ka bërë poza para një veture të shtrenjtë.

Ndryshe Arta që nga Viti i Ri është në Dubai ku është parë para shitoreve të shtrenjta dhe në plazhin e njohur të këtij qyteti, Nikki Beach në Abu Dhabi.

LEXONI EDHE KËTË:  Martesat më të shkurtra të yjeve, njëra zgjati vetëm 55 orë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *