Koha kur Adem Demaçi i motivonte ushtarët e UÇK-së (VIDEO)

Adem Demaçi Na motivonte e na mësonte ! Video e regjistruar gjatë luftës në shtëpi të heroit Rasim Kiçina ne Drenic bashkë me dëshmorët Besim Mala, Sokol Elshani , Pal Palucaj dhe me ish luftetarët : Jahir Demaku , Imer Xhemajlaj, Ferid Berisha , Fadil Demaku video publike per herë të parë.

LEXONI EDHE KËTË:  Luftanija që ndezi shkëndinë e luftës në mes SHBA-së dhe Spanjës para 122 viteve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *