Plagosje në shtetrrethim, i riu në Lezhë goditet me sende të forta

Një person ka mbetur i plagosur rëndë, pas një sherri mes disa të rinjve në periferi të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes, ndërsa i riu është goditur me sende të forta dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Ai ka marrë lëndime në disa pjesë të trupit. Në lidhje me ngjarjen policia ka nisur hetimet, ndërsa është shoqëruar në komisariat një person.

8
LEXONI EDHE KËTË:  Kumanovë, 14 persona kanë shkelur orën policore

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *