Së fundmi, në rrjetin social Instagram ajo ka postuar një fotografi të realizuar në mënyrë profesionale, ndërsa duket paksa më ndryshe se sa në imazhet paraprake.

E veshur me xhinse dhe nje xhaketë në formë të shkurtër, Adelina është shfaqur mahnitëse teksa kishte vendosur makijazh në fytyrë.

Kujtojmë se projekti i fundit i këngëtares është lansuar gjashtë muaj më parë, dhe që nga atëherë nuk është shfaqur në tregun muzikor.