Policia amerikane në kërkim të personit që përqafonte njerëzit për t’ua ngjitur koronavirusin

Press Online
0 0
Read Time:43 Second

Policët në Shtetet e Bashkuara janë vënë në kërkim të një personi që ka përqafuar njerëz të cilët nuk i njihte në qendrën “Walmart”, në Massachusetts e pastaj u thoshte: “Tani ju keni COVID!”.

“Thjesht po të jap një përqafim Covidi”, citohet t`i ketë thënë ai njërës prej viktimave të veta.

Policia e Massachusettsit ka kërkuar dhe ndihmën e publikut në identifikimin e personit që ka shkaktuar frikë mes popullsisë, shkruan MailOnline të dielën.

Viktima e gjestit të tij që foli për policët, me vështirësi ka arritur t`i shpëtojë kancerit.

Ajo u tha efektivëve se burri i ri i kishte larguar gjërat që kishte në dorë, e kishte përqafuar dhe pastaj është larguar duke qeshur.

Raportohet se përqafime të tilla ai u ka dhënë dhe disa klientëve të tjerë. Policia po e kërkon për akuza që shkojnë deri te kërcënimi terrorist.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Next Post

Rritet numri i martesave mes shqiptarëve të Shqipërisë dhe Kosovës

Më pak të huaj po pajisen me leje qëndrimi në Shqipëri, por më shumë kosovarë po e përfitojnë atë. Sipas të dhënave nga Instituti i Statistikave në Shqipëri, numri i të huajve me leje qëndrimi në Shqipëri për vitin 2019 rezultoi 13,507 persona, duke pësuar rënie me 4,6 për qind […]