28 Tetor, 2020

Press Online

info@pressonline.mk

Ja çfarë i bëri Roberti tatuazhit me emrin e Norës

0 0
Read Time:22 Second

Roberti dhe Nora edhe pse të ndarë vazhdojnë të jenë çift i komentuar në mediat rozë. Me lëvizje të ndryshme, ata çdo herë me veprimet e shumta kalojnë në lajm.

Në kohën kur ishin bashkë, Roberti ka realizuar një tatuazh me emrin e Norës, e që edhe pas ndarjes vazhdon ta reklamojë në formën më të mirë.

Sidomos, në imazhin e fundit ai e fokuson duke marr vëmendje tatuazhi me emrin e këngëtares.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %