28 Tetor, 2020

Press Online

info@pressonline.mk

Kejvina Kthella nxjerr pistoletën

0 0
Read Time:34 Second

Kejvina Kthjella ka pozuar së fundmi me një stil shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim në rrjete sociale. Ish-velina ka zgjedhur një palë rroba të zeza, dhe me një pistoletë e kapuç në kokë, duket fiks si një “Gansta girl”.

k1.jpg

Kanatierja e hapur dhe e çarë në anë, i nxjerr në pah gjoksin shpërthyer dhe belin e hollë. Mes maskës, sytë e shkruar e bëjnë atë të duket edhe më sensuale.

k2.jpg

Modelja bukuroshe prej kohësh ka nisur disa projekte dhe shpeshherë ka ndarë me ndjekësit në Instagram pamje nga sesioni fotografik.

Në foto e fundit që ka publikuar, Kejvina shkruan: Nuk të kanë thënë për mua që jam një egërsirë?

k3.jpg

newsbomb

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %