28 Tetor, 2020

Press Online

info@pressonline.mk

Rita Ora e mahnitshme në bikini të bardha

0 0
Read Time:21 Second

Rita Ora po vazhdon pushimet. Së fundmi këngëtarja kosovare ka publikuar disa fotografi me bikini të bardha, ku si zakonisht, duket e mahnitshme.

Megjithatë, me fotografitë e fundit nga Corfu në Greqi, ajo ka vënë në pah linjat trupore.

“Jam shumë e lumtur dhe mirënjohëse që jam në gjendje të shpenzojë më shumë kohë me miqtë dhe familjen gjatë këtyre ditëve”, ka shkruar në një postim të saj në Instagram dhe Twitter.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %