Arbenita zbulon nëse është ende bashkë me Feron

Press Online
0 0
Read Time:44 Second

Fero dhe Arbenita janë gjithmonë në krye të medieve roze për lidhjen e tyre, së fundi u përfol se ata ishin ndarë përfundimisht para pak kohe.

Me disa InstaStory të publikuara nga vet modelja, u supozua se ajo ndihej e përdorur nga Fero sepse sipas atij postimi, ‘ai kishte pasur interes nga ajo’.

Së fundi, modelja i fton të gjithë ta shikojnë intervistën e fundit ku kjo merr pjesë bashkë me një modele tjeter.

Në njërën prej pyetjeve Arbenita përgjigjet se ’emoji’ i fundit që i ka dërguar dikujt ka qenë të dashurit të saj dhe se fotografia e fundit në telefon është foto e ruajtur nga biseda me të dashurin e saj.

Por, ajo nuk do ta publikojë atë sepse thotë “nuk dua që vajzat ta marrin numrin e të dashurit tim”. Me këtë, Arbenita la të kuptohej se ajo dhe Fero janë ende bashkë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Next Post

Bebe Rexha shfaqet pa jelek në videon e fundit

Bebe Rexha i ka provokuar keq ndjekësit e saj. Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është shfaqur provokuese në videon e fundit të postuar në Instagram. Në videon në fjalë ajo shfaqet pa reçipeta ndërsa po i ngjyros vetë flokët me të kuqe. Me këtë e ka […]