Bebe Rexha shfaqet pa jelek në videon e fundit

Press Online
0 0
Read Time:27 Second

Bebe Rexha i ka provokuar keq ndjekësit e saj. Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është shfaqur provokuese në videon e fundit të postuar në Instagram.

Në videon në fjalë ajo shfaqet pa reçipeta ndërsa po i ngjyros vetë flokët me të kuqe. Me këtë e ka dëshmuar edhe njëherë se është një nga emrat e ekranit e cila nuk e ka aspak problem që të shfaqet tërësisht natyrale në Instagram dhe jo vetëm.

Pranë videos këngëtarja ka pranuar komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Next Post

India liron të gjithë të akuzuarit për sulmin në xhami më 1992

Një gjykatë në Indi liroi të 32 njerëzit e akuzuar për përfshirje në sulmin dhe prishjen e një xhamie, afro 30 vjet më parë. Incidenti pati nxitur dhunën e myslimanëve, e cila pati lënë të vrarë rreth 2,000 njerëz. Disa udhëheqës të partisë qeverisëse hinduse në Indi “Bharatiya Janata” kanë […]