Përplasje mes trenit dhe traktorit afër Shtipit

Press Online
0 0
Read Time:23 Second

Një traktor është përplasur në një tren, që ka qarkulluar në relacionin Shkup-Koçani. Fatkeqësia ka ndodhur në afërsi të Stacionit hekurudhor – Shtip.

Zëdhënësja e SPB-Shtip, Gordana Panajotova informoi se fatkeqësia ka ndodhur dje, ndërsa komunikacioni hekurudhor ka qenë në ndërprerje disa orë.

V.A. (61) nga Shtipi e ka drejtuar traktorin. Për fat të mirë, në këtë aksident nuk ka persona të lënduar. Ekspertizë në vendin e fatkeqësisë ka kryer një ekip i SPB-Shtip.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Next Post

Pompeo: Kemi bërë veprim të mirë me Marrëveshjen Kosovë - Serbi

Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, ka qëndruar sot në Dubrovnik, Kroaci, porse ka përmendur edhe Marrëveshjen e nënshkruar në Washington mes Kosovës dhe Serbisë, më 4 shtator. Ai vlerësoi lartë dakordimin për normalizimin ekonomik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë që u arrit muajin e kaluar në Shtëpinë e Bardhë. “Shtetet […]