Tom Ford: Aktualisht na nevojiten vetëm rrobat e hareshme

Press Online
0 0
Read Time:1 Minute, 4 Second

Ford ka prezantuar koleksionin për pranverën 2021 në botën digjitale, ndërsa si edhe gjithmonë, fokusin e ka vënë në atraktivitetin, të cilit i ka shtuar buzëqeshjen dhe bukurinë si shtojcë për stinën në të cilën kemi vërtet nevojë për një dozë pozitiviteti dhe hareje

– Mendoj që na nevojitet një shmangie, rroba të hareshme, na nevojitet buzëqeshja. Pikërisht për shkak që bota gjendet në situatën e këtillë, mendoj që është me rëndësi të shikohet dhe vishet pozitivisht, rrobat të cilat na bëjnë të gëzuar dhe na japin shpresë, – tha Ford me rastin e prezantimit të koleksionit pranveror.

Vizioni i tij i haresë patjetër është atraktiv, i mbështetur në nuancat e fuqishme të funksionit, ngjyrës së kaltrës mbretërore dhe vjollcë.

Satenin Tom Ford e ka prezantuar shumë herë, shprehja e tij është karakteristike luksoze, mirëpo anon nga stili elegant.

Edhe disenjatori amerikan i do xhaketat, e di që janë shpëtim në çdo sezon, mirëpo për t’u relaksuar pak, aty i ka përdorur motivet e luleve të cilat i zbukurojnë ato.

Pos ngjyrave të zjarrta, ka përdorur edhe printimin e famshëm animal, të cilin Ford e sjell në formë fustanesh, bluzash dhe fundeve fluide.

Edhe djelmoshat janë veshur mrekullisht me lara – propozon pastele të ndryshme, të kuqe të zjarrtë dhe tone të inspiruar nga lulet. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Next Post

Këto detaje me ngjyra, i bëjnë veshjet e vjeshtës edhe më interesante

Gjashtë kombinime për ato që u lodhën nga bezha në vjeshtë/dimër Në botë ka dy lloje njerëzish: ata që duan të veshin çdo ngjyrë të mundshme dhe grupi tjetër, që nuk lëviz nga tonet e bezhës dhe ngjyrat neutrale. Këtë sezon, mund të bëni një miksim pa dalë nga stili […]