Tri triko që patjetër duhet t’i keni në gardërobën tuaj këtë vjeshtë

Press Online
0 0
Read Time:43 Second

Gjatë vjeshtës dhe dimrit të vitit 2020 do të barten madje edhe modelet të cilat të gjithë i kemi harruar – funde të thurura, triko me prerje “V” madje edhe jelekë

Për fillim, shikoni rrobat tuaja dhe sigurohuni a keni këto tri modele kryesore.

Triko me mëngë

Sa më të gjera mëngët, ndërkaq trikoja mund të jetë edhe e ngushtë edhe e gjerë – sipas figurës!

2. Fanella me fyt me mëngë të gjata dhe pulla

Në këtë sezon, sa më të mëdha pullat, aq më mirë. Gjithsesi mund t’ju shërbejë edhe fanella gjysmë me fyt, aq më parë nëse jaka është e madhe.

3. Trikoja e madhe e cila mund të bartet si fustan apo xhaketa

Triko me përmasa të mëdha është fjalë kyç, mirëpo mund të zgjidhet dezeni i këtillë me kuti të mëdha apo edhe ndonjë nuancë pasteli bezhë apo ngjyrë pudre.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Next Post

Bluza asimetrike e Meghan Markle ka një histori të veçantë pas saj

Dukesha e Sussex u paraqit për një intervistë të rrallë të përbashkët me burrin e saj Princ Harry me Evening Standard dje (e enjte) për të shënuar fillimin e ‘Black History Month’. Meghan, e cila shpesh bën zgjedhje të vëmendshme të modës për të promovuar kauza të caktuara, zgjodhi veshjen […]