28 Tetor, 2020

Press Online

info@pressonline.mk

Bluza asimetrike e Meghan Markle ka një histori të veçantë pas saj

0 0
Read Time:1 Minute, 16 Second

Dukesha e Sussex u paraqit për një intervistë të rrallë të përbashkët me burrin e saj Princ Harry me Evening Standard dje (e enjte) për të shënuar fillimin e ‘Black History Month’.

Meghan, e cila shpesh bën zgjedhje të vëmendshme të modës për të promovuar kauza të caktuara, zgjodhi veshjen e dizenjatorit me ngjyrë Victor Glemaud, një bluzë të thurur të bukur asimetrike nga marka.

Në faqen e internetit të Victor thotë se ai krijon për “të gjithë njerëzit, gjinitë, racat, madhësitë dhe personalitetet, duke u përshatur me rehati dhe stil”.

Dizajneri i modës themeloi gjithashtu ‘In The Blk’, një rrjet profesional të përkushtuar për të ndihmuar dizajnerët me ngjyrë dhe krijues të tjerë në industrinë e modës për të arritur pavarësinë ekonomike. Si kurrë më parë, veshja e Dukeshës mblodhi një reagim nga fansat mbretërorë – shumë prej të cilëve menjëherë njohën kuptimin pas zgjedhjes së saj.

Dikush shkroi në Twitter: “Unë jam shumë i lumtur që Duka dhe Dukesha e Sussex vazhdojnë të luftojnë për barazi dhe drejtësi sociale (ndërsa duken bukur bukur!)”, ndërsa një tjetër shtoi në Instagram: “Ajo duket mahnitëse në VG!”.

Zgjedhja e fundit e Meghan kushton 375 dollarë. Ajo e kombinoi atë me një palë pantallona lëkure – një element kryesor që ajo padyshim që e do për momentin.

Victor Glemaud ndau një pjesë të ëmbël nga intervista në faqen e tij në Instagram, duke shkruar: “Dukesha e Sussex vesh #victorGLEMAUD për nder të ‘Black History Month’ në Mbretërinë e Bashkuar. Faleminderit që më zgjodhët për këtë moment shumë të veçantë”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %