28 Tetor, 2020

Press Online

info@pressonline.mk

Trendi i ri thyen kode veshjeje dhe i nxjerr të brendshmet jashtë!

0 0
Read Time:23 Second

Trendi i të brendshmeve jashtë, s’është diçka e re. Ai nisi që në vitet 80’ me figura si Paris Hilton, apo kompani si Victoria’s Secret

Tashmë, në duart e një brezi të ri stilistësh, ky trend po rikthehet dhe në pranverën e verën e 2021-shit.

Bëhuni gati ta shihni më shpesh.

Qe disa nga sfilatat dhe të famshmit që kanë përqafuar trendin:

ALEXA DEMIE

DUA LIPA

VERSACE PRANVERË/VERË 2021

Trendi i ri thyen kode veshjeje dhe i nxjerr të brendshmet jashtë!

SUPRIYA LELE PRANVERË/VERË 2021
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %