TEKNOLOGJI

Mësohet çmimi për Oppo A15s

Ditë më parë ishte zbuluar imazhi dhe disa prej specifikave të telefonit të ri të Oppos, A15s, por jo edhe çmimi i tij.

Derisa sot GSMArena raporton se çmimi i tij në Indi do të jetë 130 euro, megjithatë ende nuk ka asgjë zyrtare rreth këtij telefoni.

Së shpejti pritet që A15s të publikohet zyrtarisht nga Oppo.

LEXO »  Shefi i Applet paralajmëron veturën e parë të kompanisë

Lajme të ngjashme

Vaksina dhe teste anti-COVID po shiten në uebfaqe ilegale

Press Online

Pritet rritja e çmimit të veturave

PressOnline.mk

TikTok paditet për përdorimin e të dhënave të fëmijëve

PressOnline.mk

Google tërheq Parler nga dyqani i aplikacioneve

Press Online

Apple një hap më afër lansimit të iPhonet të palosshëm

Press Online

Rusia ngadalëson Twitterin për shkak se nuk i largoi “përmbajtjet e ndaluara”

Press Online