Lidhu me ne

SPORT

De Vrij pritet të rinovojë kontratën me Interin

»

: Botuar më

Qendërmbrojtësi Stefan de Vrij pritet të mbetet te skuadra e Interit edhe për disa vite. Mediumet italiane kanë raportuar të mërkurën se drejtuesit e Interit tashmë i kanë ofruar holandezit rinovimin e kontratës, që i skadon në vitin 2023.

Tek Interi duan që De Vrij të mbetet në ekip deri në fund të sezonit 2025/26 dhe marrëveshja pritet të finalizohet brenda këtij muaji.

De Vrij 28-vjeçar, është pjesë e Interit prej vitit 2018, kurse karrierë ka bërë edhe te Lazio e Feyenoordi. Futbollisti i Holandës, këtë edicion ka zhvilluar 15 ndeshje me Interin në të gjitha garat.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

LIFESTYLE

TECH & AUTO

Lajme të ngjashme