MAQEDONI

Gabimet që nuk duhet t’i bëni kurrë në mëngjes

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë në mëngjes.

Por duhet të kuptoni që momenti kur zgjohemi është edhe më i rëndësishmi gjatë ditës, ndaj duhet bërë në një mënyrë që të mos keni asnjë shqetësim më vonë.

Pa dashur ne bëjmë disa veprime që kontribuojnë negativisht në energjinë tonë të ditës, ndaj dhe duhet t’i ndaloni sapo të kuptoni që ato shtojnë dhembjen e kokës.

Më poshtë do t’ju tregojmë tre gabime të zakonshme që nëse edhe ju i bëni, duhet t’i eliminoni menjëherë.

LEXO »  Grubi: Ka përfunduar shpronësimi i tokave në Bllacë

Lajme të ngjashme

28 shkelje të orës policore, 431 gjoba për mosmbajtje të maskës

PressOnline.mk

Në bazë të gjendjes epidemiologjike do të vendosen masat pas 20 prillit

PressOnline.mk

Sela: Nuk e kuptojmë sjelljen e Xhaferit, besoj të mos e kishte nga ditëlindja

PressOnline.mk

Zaev: Ligjërisht regjistrimi ka filluar prej sot, pres që Kuvendi ta shtyj procesin

PressOnline.mk

Vaj ulliri dhe speca djegës për shëndet të mirë

Press Online

Azeski: Është e turpshme kur shkojmë në Bruksel, të themi se 20 vite nuk kemi regjistrim

Press Online