KURIOZITETE

Italiani zbuloni se i biri ishte homoseksual, punëson një kriminel për ta torturuar

Një ngjarje e pazakontë dhe e rëndë është regjistruar në Itali, ku një burrë punësoi një kriminel, për të rrahur të birin, pasi zbuloi se ai ishte homoseksual.

I biri punonte kirurg, ndërsa i ati i kishte dhënë porosi kriminelit që t’i thyente duart, pasi “ai nuk ka të drejtë të operojë më”.

Ngjarja u regjistrua në Torino, ndërsa ka qenë po vetë krimineli që shpëtoi viktimën nga vdekja, duke e çuar më pas në spital.

I ati u arrestua pas denoncimit të të birit, ndërsa tha se ndjehej i turpëruar nga ai.

LEXO »  Mësime në mal, nxënësja me stil të përkryer për klasat online

Lajme të ngjashme

Me “Ferrari”, për të shitur shalqinj

PressOnline.mk

Pas disa vitesh ndalimi, gratë në Moskë lejohen të vozitin trena

Press Online

Gara e skulpturave prej akulli

Press Online

Bebe Rexha josh me këmishë të zbërthyer teksa relaksohet në bregdet (FOTO)

PressOnline.mk

U largua nga puna, ish shefi i hakmeret duke ia dërguar pagën në centa

PressOnline.mk

Pekini kalon New Yorkun për numrin e miliarderëve

Press Online