Lidhu me ne

KURIOZITETE

Mbretëresha Elizabeth 94-vjeçare nuk i ndahet kalërimit

»

: Botuar më

Mbretëresha Elizabeth II u fotografua teksa shëtiste me kalë rreth kështjellës së Windsor.

94-vjeçarja mbante një shami mëndafshi dhe një pallto bezhë për një udhëtim të qetë, teksa shoqërohej nga një ndihmës.

Mbretëresha dhe bashkëshorti i saj, Princi Philip, 99-vjeç, tradicionalisht e kalojnë sezonin festiv me familjen në Sandringham, në Norfolk.

Por, javën e kaluar u njoftua se çifti do të heqë dorë nga festimet e Krishtlindjes në Sandringham dhe do të qëndrojnë në Windsor, ku ata janë izoluar me një pjesë të vogël të stafit që nga tetori për shkak të pandemisë. \ a2news

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

LIFESTYLE

TECH & AUTO

Lajme të ngjashme