KURIOZITETE

Mbretëresha Elizabeth 94-vjeçare nuk i ndahet kalërimit

Mbretëresha Elizabeth II u fotografua teksa shëtiste me kalë rreth kështjellës së Windsor.

94-vjeçarja mbante një shami mëndafshi dhe një pallto bezhë për një udhëtim të qetë, teksa shoqërohej nga një ndihmës.

Mbretëresha dhe bashkëshorti i saj, Princi Philip, 99-vjeç, tradicionalisht e kalojnë sezonin festiv me familjen në Sandringham, në Norfolk.

Por, javën e kaluar u njoftua se çifti do të heqë dorë nga festimet e Krishtlindjes në Sandringham dhe do të qëndrojnë në Windsor, ku ata janë izoluar me një pjesë të vogël të stafit që nga tetori për shkak të pandemisë. \ a2news

LEXO »  Bebe Rexha josh me këmishë të zbërthyer teksa relaksohet në bregdet (FOTO)

Lajme të ngjashme

Kutia mbretërore e çokollatave nga viti 1900 gjendet në helmetën e luftës

Press Online

Fshati italian në festë, pret ardhjen në jetë të një bebeje pas 23 vitesh pa asnjë lindje

Press Online

Vitet për të janë veç numra, sot ditëlindja e Sinan Vllasaliut

PressOnline.mk

Pantallonat me “airbag” mund t’u shpëtojnë jetën motoçiklistëve

Press Online

Gruaja më e moshuar në botë mbush 118 vjet

Press Online

Çka na bëri të qeshim në pandemi?

Press Online