Lidhu me ne

TEKNOLOGJI

Mësohet çmimi për Oppo A15s

»

: Botuar më

Ditë më parë ishte zbuluar imazhi dhe disa prej specifikave të telefonit të ri të Oppos, A15s, por jo edhe çmimi i tij.

Derisa sot GSMArena raporton se çmimi i tij në Indi do të jetë 130 euro, megjithatë ende nuk ka asgjë zyrtare rreth këtij telefoni. Së shpejti pritet që A15s të publikohet zyrtarisht nga Oppo.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

LIFESTYLE

TECH & AUTO

Lajme të ngjashme