SPORT

Arsenali hyn në garë për Iscon

Arsenali i është shtuar listës së klubeve të interesuara që në afatin kalimtar të janarit të përforcohet me yllin spanjoll, Isco, raporton Sport.

28 vjeçari tashmë nuk është në planet e Zinedine Zidanet dhe e dëshiron largimin nga Santiago Bernabeu në afatin kalimtar të janarit.

Interesim për shërbimet e tij kanë shprehur edhe Juventusi, Sevilla, AC Milani dhe Evertoni.

LEXO »  Kthimi i suksesshëm i Xhemailit në Superligën e Zvicrës

Lajme të ngjashme

Lambardi beson që Chelsea mund të fitojë titullin në Premier League

Press Online

Rikthehet De Ligt

Press Online

Iheanacho firmos kontratë të re me Leicesterin

Press Online

Për Zidanen, Benzema është sulmuesi më i mirë në historinë e Francës

Press Online

Antetonkoumpo firmos kontratë rekorde në NBA

Press Online

Rrëfimi i rrallë i Pique: Nga fëmijëria, tek pasioni për Barçën, e deri tek Messi

PressOnline.mk