SHOWBIZ

Dua me rol në “Saturday night live”

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa është paraqitur në emisionin “Saturday Night Live”.

Krijuesja e hitit “Don’t Start Now”, pati një rol në skeçin katër minutësh.

Ajo luante rolin e ushtares amerikane në kohën e Luftës së Dytë Botërore.

Gjatë këtij skeçi Dua vallëzoi së bashku me aktorët tjerë.

LEXO »  Jim Carrey s’do ta imitojë më Bidenin

Lajme të ngjashme

Rita Ora kritikohet për stilin e veshjes, thotë se nuk i intereson çka mendojnë të tjerët

Press Online

E ç’ka më shumë JLo se Arbnora Ademaj?!

PressOnline.mk

Bes Kallaku: Agron Llakës nuk ia harroj kurrë ndihmën

Press Online

Shefqet Krasniqi komenton këngët e Medës dhe të Danit thotë se nuk është vlerë me i zhvesh gratë e vajzat e huaja

PressOnline.mk

‘Je si lopë’, Bebe Rexha ka dy fjalë për shqiptarët: Ne ulim poshtë njëri-tjetrin!

PressOnline.mk

Duda Balje: Jam besimtare e devotshme, Ramazanin e agjëroj me kënaqësi

PressOnline.mk