SHOWBIZ

Alban Skenderaj publikon fotografi me familjen

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Alban Skenderaj, ka uruar festën e Krishtlindjeve. Ai përmes Facebook, ka publikuar një fotografi me gruan e tij, Miriamin, djalin Duamin dhe vajzën Ameli.

Projekti i fundit muzikor i Albanit është një duet me këngëtaren Arilena Ara, të cilët e kanë publikuar javëve të fundit me titull “A i sheh”.

LEXO »  Megan Thee Stallion planifikon të performojë me Byoncen në “Grammy 2021”

Lajme të ngjashme

Adelina: Ju o fëmijë të luksit, kurrë s’do e kuptoni varfanjakun e ngratë – ai e bën për bukë e ju për inat

PressOnline.mk

Kim Kardashian duket e përsosur derisa tregon linjat perfekte nga palestra

PressOnline.mk

Kështu duket Blerona Zeqiri pa makijazh

Press Online

Rita Ora shfaqet në ekranin e madh të New Yorkut me veshje kombëtare shqiptare

Press Online

Taylor Swift rikompozon këngën e saj “Love Story”

Press Online

Luana Vjollca “fluturon” mbi Dubai

Press Online