SHOWBIZ

Dua Lipa dhe Rita Ora për Krishtlindje bëjnë thirrje të shpërndahet dashuri

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare e famë ndërkombëtare, Dua Lipa e Rita Ora, përmes rrjeteve sociale kanë uruar për festën e Krishtlindjes.

Dashuria, është mesazhi i të dyjave që kanë përçuar për këtë festë.

“Pushimet nuk janë gjithmonë të lumtura për të gjithë dhe veçanërisht gjatë këtij viti të vështirë është kaq e rëndësishme të kontaktoni me miqtë tuaj, familjen dhe veçanërisht ata që mund ta festojnë atë larg me të dashurit e tyre. Jepni dashuri. Duhen vetëm disa minuta prej ditës suaj. Bashkëndjej me të gjithë ata që e shohin fundin e këtij viti, derisa presim vitin e ri. Jemi të gjithë bashkë në këto momente. Gëzuar Krishtlindjen. Dashuri x Dua”, ka shkruar Lipa.

Ndërkohë edhe Ora ka uruar derisa ka shpërndarë dashuri.

“Gëzuar Krishtlindjen, ju dërgoj dashuri dhe dritë…Të gjithë e meritojnë atë pak shtesë ekstra të dashurisë dhe magjisë së Krishtlindjes duke ju uruar të gjitha të mirat”, ka shkruar 30-vjeçarja Ora në Instagram.

LEXO »  Adelina: Ju o fëmijë të luksit, kurrë s’do e kuptoni varfanjakun e ngratë – ai e bën për bukë e ju për inat

Lajme të ngjashme

Beyonce me nëntë nominime por nuk do të performojë në “Grammy”

Press Online

Leonora Jakupi- Hyrremi i Kosovës

PressOnline.mk

Adelina Ismaili tregon përse është shkëputur nga ekrani gjatë kësaj periudhe

PressOnline.mk

Lopezi, e famshmja më e mahnitshme mbi moshën 40-vjeçare

Press Online

Pesë këngët shqip më të klikuara më 2020

Press Online

Marina Vjollca provokon sërish duke nxjerr gjoksin në pah

Press Online