Lidhu me ne

SHOWBIZ

Leonora Jakupi këndon ‘live’ këngën e Adelina Ismailit

»

: Botuar më

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, gjatë karrierës së saj në muzikë, njihet për një numër të madh hitesh.

Së fundi, artistja ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, në të cilin ishte edhe pjesë e disa lojërave.Madje, ajo me një moment këndoi diçka ‘live’ bashkë me orkestër dhe ishte pikërisht kënga e Adelina Ismailit.

Bëhet fjalë për projektin “Sajzeza”, të cilin Ismaili e ka në bashkëpunim me rock-grupin, Elita 5.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

LIFESTYLE

TECH & AUTO

Lajme të ngjashme