SHOWBIZ

Leonora Jakupi këndon ‘live’ këngën e Adelina Ismailit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, gjatë karrierës së saj në muzikë, njihet për një numër të madh hitesh.

Së fundi, artistja ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, në të cilin ishte edhe pjesë e disa lojërave.Madje, ajo me një moment këndoi diçka ‘live’ bashkë me orkestër dhe ishte pikërisht kënga e Adelina Ismailit.

Bëhet fjalë për projektin “Sajzeza”, të cilin Ismaili e ka në bashkëpunim me rock-grupin, Elita 5.

LEXO »  Dua Lipa ju mëson si të vallëzoni

Lajme të ngjashme

Këto janë fytyrat publike që agjërojnë

PressOnline.mk

Dua Lipa e “shoqëron” Edi Ramën gjatë udhëtimit për në Fier

Press Online

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”, Bearti reagon pas rrëfimit ‘ekskluziv’ të Teas

PressOnline.mk

Partnerja i kërkon të bëjnë një bebe, ja si i përgjigjet Shpat Kasapi

PressOnline.mk

Deputetja Adriana Matoshi me poza provokuese brenda kuvendit

PressOnline.mk

Kim Kardashian duket e përsosur derisa tregon linjat perfekte nga palestra

PressOnline.mk