SHOWBIZ

Nora Istrefi me biznes të ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka korrur ndër vite suksese të mëdha në profesionin e saj. Ajo përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ka hapur një biznes të ri, që është krejtësisht i ndryshëm nga ajo që ka bërë.

Krijuesja e hitit “Anna” ka njoftuar fansat për një studio të re për fotografi, duke qenë se ishte dëshirë e kamotshme.

Postimi i plotë i Nora Istrefit pa ndërhyrje:

“Duke mare per baze qe kam perfunduar fakultetin e dizajnit te modes ,gjithmone me mu ka flejt deshira per te bere edhe dicka ma shume se muzika ! Po e nisi kete vit te ri me nje biznes te vogel qe lidhet ngushte me fushat e mia te jetes ,perkatesisht me fotografine! Nisur nga vetja dhe Renee, e di qe cdo nene do deshironte nje set fotografik gjate shtatzanise, te foshjnes se posalindur, me foshjen por edhe me komplet familjen ! Jam munduar dhe po mundohem te krijoj skena te bukura me ekipen time, momente te paharushme per me te dashurit tone.. Shpresoj do ju pelqej dhe do gjeni imagjinaten tuaj ne setet tona dhe projektet ne vazhdimësi”.

LEXO »  Lopezi, e famshmja më e mahnitshme mbi moshën 40-vjeçare

Lajme të ngjashme

Mihrije Braha zbulon ofertën një milion dollarëshe për një natë në ishull

Press Online

Alban Skenderaj publikon fotografi me familjen

Press Online

Bebe Rexha josh me këmishë të zbërthyer teksa relaksohet në bregdet (FOTO)

PressOnline.mk

Dua Lipa është gati për natën më të madhe të muzikës

Press Online

Partnerja i kërkon të bëjnë një bebe, ja si i përgjigjet Shpat Kasapi

PressOnline.mk

Dua Lipa e nominuar në katër kategori për çmimet “iHeartRadio Music Awards”

Press Online