SHOWBIZ

Vildane Zeneli tregon se a është në lidhje dashurie

Modelja e njohur, Vildane Zeneli i është bashkuar trendit të ri në rrjetin social Instagram, ku të famshmit u kërkojnë ndjekësve që t’u bëjnë pyetje dhe ata të përgjigjen.

Te Vildanja, kryesisht, pyetjet kanë qenë nga jeta private. Ku, një ndjekës e ka pyetur se a është në lidhje dashurie.Modelja është përgjigjur se është beqare, por është e bekuar për çdo gjë që Zoti i ka dhuruar në jetën e saj.

LEXO »  U mundua ta zmadhonte gjoksin me photoshop, Luana Vjollcën e “tradhton” pasqyra në këtë foto

Lajme të ngjashme

E ç’ka më shumë JLo se Arbnora Ademaj?!

PressOnline.mk

Albumi i Dua Lipës merr 3 miliardë klikime

Press Online

Maura tregon format pas kthimit nga pushimi (FOTO)

Press Online

‘Gara’ e motrave Jenner për fotot në bikini, Kylie e Kendall ‘ngritin’ temperaturat

Press Online

“Kur më thonë të vendosi maskë” – Enca shokon me veprimin, vendos të brendshmet në fytyrë

PressOnline.mk

Publikohet lista e këngëve konkurruese të “Eurovision 2021”, ja kur performon Anxhela Peristeri

Press Online