Lidhu me ne

MAQEDONI

Diplomatja nga Maqedonia gjendet e vdekur në Nju Jork

»

: Botuar më

Një diplomate nga Maqedonia e Veriut është gjetur e vdekur në banesën e saj në Manhattan të New Yorkut, njoftojnë mediat amerikane.

Ajo ishte dërguar diplomate në misionin e përhershëm në OKB. Policia amerikane ate e gjeti me një rrip të lidhur rreth qafës dhe dy shishe bosh antidepresivësh pa shenja dhune.

Rojtari i shtëpisë për “Fox News” ka deklaruar se ajo ka jetuar në katin e katërt për dy vite, përcjell Shenja.tv. Në versionin e parë të “New York Post” u publikua edhe emri dhe mbiemri i saj por pas disa minutave u fshi ai informacion.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

LIFESTYLE

TECH & AUTO

Lajme të ngjashme