Lidhu me ne

MAQEDONI

Gjilan, arrestohet shtetasi i Maqedonisë me 800 euro të falsifikuara

»

: Botuar më

Një shqiptar, shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në Gjilan, pasi të njëjtit gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar një monedhe 100€ e dyshuar për falsifikim dhe pastaj në automjet i janë gjetur edhe 7×100€ të dyshuara. Rasti ka ndodhur në mbrëmjen e ndërrimit të moteve. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

LIFESTYLE

TECH & AUTO

Lajme të ngjashme