SHOWBIZ

Mbi 25 mijë euro një dalje në publik, befason Leonora Jakupi

Leonora Jakupi, përveçse një këngëtare mjaft e talentuar dhe një figurë mjaft e hijshme e showbizit, është dhe mjaft e diskutuar për veshjet e saj të shtrenjta, të cilat e kanë kthyer jo rrallëherë në subjekt të lajmeve rozë.

Fakti që ajo nuk kursehet, sidomos kur vjen fjala te shfaqjet në ekran, e ka vendosur sërish në vëmendje.Leonora Jakupi, e cila ishte e ftuar së fundi në emisionin “Shiko kush LUAN” , u shfaq si përherë tejet e kuruar, me një fustan dhe xhaketë latex-i në ngjyrë kafe.

Por ato që ranë shumë në sy ishin dhe aksesorët e këngëtares. Faqja, “What they wearin” pretendon se për këtë dalje, këngëtarja duhet të ketë shpenzuar një shifër marramendëse.

Vetëm ora mendohet të ketë një çmim prej 25.400 euro, ndërsa vathët e markës “Louis Vuitton” mendohet të kenë kushtuar 490 euro. Leonora vetë nuk ka bërë asnjë pohim për këtë.

 

LEXO »  Këngëtares së njohur shqiptare i zbërthehet fustani në skenë: Lash nam

Lajme të ngjashme

Duda Balje: Jam besimtare e devotshme, Ramazanin e agjëroj me kënaqësi

PressOnline.mk

U kritikua për pushimet në Dubai, Enca: Njerëzit që i urrejnë të pasurit, nuk do të jenë kurrë të tillë

Press Online

Eneda Tarifa lanson baladën “Për ty”

Press Online

Kim Kardashian duket e përsosur derisa tregon linjat perfekte nga palestra

PressOnline.mk

Shefqet Krasniqi komenton këngët e Medës dhe të Danit thotë se nuk është vlerë me i zhvesh gratë e vajzat e huaja

PressOnline.mk

Jennifer Lopezi emocionohet gjatë koncertit festiv, e tradhtojnë e lotët

Press Online