SHOWBIZ

Genta Ismajli duket shumë ndryshe pa grim

Genta Ismajli është shfaqur e lumtur pranë të dashurit të saj. Këngëtarja, ka publikuar një video në Instagram e cila shihet e lumtur në krah të Ustës.

Duke u ngrohur pranë zjarrit në një ambient të mbyllur dhe komod çifti kanë publikuar një video. Ajo se çka mori vëmendje ishte se këngëtarja është shfaqur pa makijazh.

Ndryshe, Genta ka muaj që është në lidhje me turkun Hysen Usta e cila vazhdimisht ka kaluar kohë të mirë me të, madje e ka pasur si mbështetje të fortë në çdo hap të saj.

LEXO »  Maura tregon format pas kthimit nga pushimi (FOTO)

Lajme të ngjashme

Shefqet Krasniqi për Danin e Medën: “I kam jarana por…”

PressOnline.mk

Çfarë ndodhi? Rudina Magjistari shpërthen në lot në mes të emisionit

PressOnline.mk

Bes Kallaku: Agron Llakës nuk ia harroj kurrë ndihmën

Press Online

Ledri ndan këtë pamje nga pushimet me Sarën dhe vajzën

PressOnline.mk

Dua Lipa, me 20 milionë funte pasuri

Press Online

Flaka Krelani pushton ballinën e revistës amerikane “My New York”

Press Online