SHOWBIZ

Albumi i Dua Lipës merr 3 miliardë klikime

Dua Lipa e ka nisur mbarë vitin 2021. Këngëtarja shqiptare vitin që lamë pas ka lansuar albumin e saj, i cili po vazhdon të qëndrojë në top lista si ndër albumet më të dëgjuara.

Përmes Instagram ajo uroj të gjithë fansat e saj se së bashku kanë arritur shifrën prej 3 miliardë klikimesh për këtë album këtë vit.

Teksa u shpreh se ky album i ka ndryshuar jetën asaj në mënyra të ndryshme, Dua Lipa tha se është aq e lumtur që edhe fansat e saj ndjejnë të njëjtën gjë.

“Sapo kuptova se kemi arritur mbi 3 miliardë transmetime në “Future Nostalgia” në vitin 2020!”, tha Dua. “Ky album ka ndryshuar jetën time në shumë mënyra dhe jam shumë i lumtur që edhe ju ndjeheni sikur unë”, shtoi ajo

LEXO »  Rita Ora përgëzon Vjosa Osmanin: Urime Presidentja e re e Kosovës

Lajme të ngjashme

Kida nga Dubai pozon në bikine

PressOnline.mk

Dafina Zeqiri arrin një tjetër sukses me këngën “Duro”

Press Online

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse me paraqitjen e fundit (FOTO)

Press Online

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

Press Online

Me një pozë joshëse Enca shprehet: Dua të jetojë në Dubai (Foto)

PressOnline.mk

Sara pa komplekse, shfaqet pa pikë grimi

PressOnline.mk