SHOWBIZ

Billie Eilish humbi papritur 100 mijë ndjekës në “Instagram”

Billie Eilish, si shumë të tjerë në Instagram së fundi vendosi të provonte trendin më të ri që qarkullon nëpër Instastory: “Posto një foto nga”.

Fotot që ndjëkësit kërkuan ishin të tipit: “çfarë fotografie ke në wallpaper” apo “cili është vizatimi yt më i mirë” dhe menjëherë pasi këngëtarja jua tregoi, vuri re se ndjësit e saj u zvogëluan me plot 100K.

Për çfarë fotoje bëhej fjalë? Për këtë! Dy vajza nudo dhe një pikturë në qendër të së cilës ishte gjoksi!
Billie gjithsesi është shumë krenare dhe pse këtë pasion të sajin, iu desh ta paguante me humbjen e 100,000 fansave.Nga 73 milion ndjekës, dikush vuri re se pak pas postimit Eilish kishte 72.9 milionë dhe fajin të gjithë ja vunë gjokseve! Për 100 mijë prej tyre, dëshira e Eilish për të parë/vizatuar gjokse s’është dhe aq e pranueshme.

Nuk është hera e parë që këngëtarja përballet me kritika të këtij tipi. Pak kohë më parë, i kërkoi ndjekësve zyrtarisht të mos e ngacmonin më për flokët e saj në ngjyrë jeshile.

LEXO »  Dua me rol në “Saturday night live”

Lajme të ngjashme

Rina mahnit me pozat me të brendshme

Press Online

Olivia Wilde ende shumë “e vjetër” për Harry Styles?

Press Online

Sharone Stone, 62 vjeçarja me forma mahnitëse trupore

Press Online

Vildane Zeneli tregon se a është në lidhje dashurie

Press Online

Dua Lipa shfaqet me stil të ri në ballinën e revistës “Vogue”

Press Online

Vajza e Shkumbinit dhe Mimozës tregon linjat tupore në veshje super të ngushtë

PressOnline.mk