SHOWBIZ

Dua Lipa shfaqet me stil të ri në ballinën e revistës “Vogue”

Bukuroshja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa shfaqet si një kameleon i vërtetë dhe pothuajse e panjohur, në ballinën numrit të ardhshëm të revistës “Vogue” të Britanisë së Madhe.

Këngëtarja me prejardhje kosovare, për herë të dytë përfshihet në ballinën e revistës prestigjioze, e cila del në shitje më 8 janar.

Ajo vjen me stil të flokëve të shkurtra të bardha, derisa në një fotografi tjetër brenda revistës, Lipa ndërron sërish stil dhe ngjason me një yll kinematografie.

Ylli i muzikës pop gjithashtu e ka realizuar një intervistë për numrin e muajit shkurt të revistës, ku ndër të tjera ka folur për famën, dashurinë dhe faktin se 2020 ishte ndër vitet më të suksesshme për të.

LEXO »  Publikohet ilahija e shumëpritur, Adem Ramadani me djalin e tij! (Video)

Lajme të ngjashme

Kourtney Kardashian se ndjen të ftohtit pozon me bikini në borë

Press Online

‘Gjyshi im dhe mbiemri janë…’/ Befason Anxhela Peristeri, zbulon se është me origjinë greke

PressOnline.mk

Reagon Shkurte Fejza: Kaloi një vit pa dasma e pa koncerte, edhe ne kemi familje…

PressOnline.mk

Eneda Tarifa tregon eksperiencën në Eurovizion: Dola me traumë, ja ku u penalizova

Press Online

Alban Skenderaj publikon fotografi me familjen

Press Online

Dua Lipa për Vjosa Osmanin: “Sa e mrekullueshme të shohësh një grua në majë!”

PressOnline.mk