SPORT

Ramosi i hapur të bashkohet me Messin te PSG-ja

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, është i hapur të bashkohet me Lionel Messin te Paris Saint-Germaini, shkruan “El Chiringuito”.

“Los Blancos” ende s’i kanë ofruar zgjatjen e kontratës Ramosit për qëndrim në Bernabeu, dhe siç po ecin punët, ai duket se do të largohet gjatë verës si lojtar i lirë.

Në të njëjtën rrugë është edhe Messi te Barcelona, me PSG-në që po shihet si destinacioni i tij i radhës. Kampioni francez ëndërron që bashkë me Messin në Parkun e Princave të vijë edhe qendërmbrojtësi spanjoll.

LEXO »  Shkëndija marshon sigurtë drejt titullit kampion

Lajme të ngjashme

Calabria operohet por do të mungojë një muaj

Press Online

Ronaldo nuk e mendon pensionimin

Press Online

Benzema kundër Ramosit, i jep epërsi Perezit

PressOnline.mk

Sonte sfida e para të çerekfinales, derbi në Madrid

PressOnline.mk

Benzema rrezikon pesë vite burg

PressOnline.mk

Raiola kërkon 1 milion funte në javë për Haalandin

Press Online