SHOWBIZ

Supriza e Nora Istrefit, kthehet e magjishme në vitin 2021

Nora Istrefi njëra ndër artistet më të spikatura në vend kohët e fundit ka punuar fort për të sjellur diçka të re.

Këngëtarja kishe lajmëruar disa ditë me parë se shumë shpejtë do të vinte me një album të ri të këngëve të saja ndër vite por kësaj here me një version krejtësisht tjetër.

Ditën e djeshme ajo ka publikuar albumin e saj të ri, duke i përmbledhur të gjitha këngët e saja më të suksesshme në një album të vetëm me versionin Acoustic.

Disa prej këngëve që janë kthyer në këtë version janë: Ana, Dy shokë, Ajo të pëlqen, Bona gabime, Sa t’kom dashtë etj.

Ndërkaq ajo që më së shumti ka marë vëmendje ishte hiti i vjetër që këngëtarja e kishte rikthyer bashkë me këngëtarin e njohur Sinan Vllasaliu, këngën e titulluar “Pa fat” ku edhe pse kanë kaluar shumë vite që nga publikimi i kësaj kënge kjo këngë edhe sot vazhdon e ndëgjohet mjaft shumë.

Albumi si duket është duke u pëlqyer nga publiku, por se sa do të ketë sukses ka mbetur të shihet në ditët në vazhdim.

     
LEXO »  Big Mama bëhet doktoreshë (FOTO)

Lajme të ngjashme

Nga përvoja personale Shqipe Hysenaj tregon pse tradhëtojnë burrat

PressOnline.mk

Atdheu dhe Antonela udhëtojnë bashkë në Milano

PressOnline.mk

Beyonces i vidhen gjëra në vlerë prej 1 milion dollarësh

Press Online

Rita Ora mahnit me veshjen në Sydney

Press Online

Me Range Roverin e parkuar në aeroport, Çiljeta bllokohet në Rinas pas pezullimit të fluturimeve

PressOnline.mk

Albumi i Dua Lipës merr 3 miliardë klikime

Press Online