MAQEDONI

Reshje intensive të borës në “Kodrën e Diellit” në Tetovë

Gjatë natës kanë vijuar reshjet intensive të borës në pikën turistike “Kodra e Diellit” në Malësinë e Tetovës.

Portali “Tetova1” ka publikuar pamje nga zona turistike, ku kanë vijuar reshjet e borës.

Qendra turistike ‘Kodra e Diellit’ këtyre ditëve ka pasur numër të madh të vizitorëve vendor. Ndërkohë në këtë zonë ende mungojnë investime për tërheqjen e më shumë vizitorëve.

LEXO »  ASH-AAA: Skandaloz kundërshtimi i ndryshimeve ligjore për shtetësi nga MPB-ja

Lajme të ngjashme

Cana: Vaksina anti-covid shihet si shpresë për dhënien fund të Pandemisë

Press Online

Maqedonia e Veriut ka gati certifikatën e vaksinimit që kërkohet nga BE-ja

PressOnline.mk

Zaev: Masat i vendosim në prag të festave, me qëllim që të dashurit t’i kemi në numër dhe në tryezë

PressOnline.mk

Mickoski vërteton bashkëpunimin me ASH-në

PressOnline.mk

Sot vaksinohen gazetarët dhe punonjësit mediatik

PressOnline.mk

Arrin dërgesa e re e vaksinave kundër virusit

PressOnline.mk