Lidhu me ne

SPORT

Interi ndalet nga Udinese

»

: Botuar më

Udinese ka arritur të marrë një pikë të rëndësishme në duelin ndaj Interit duke luajtur pa gola 0:0.

Ekipi i drejtuar nga trajneri Antonio Conte kishte më shumë nga loja por nuk arriti t’i konkretizonte rastet. Ndeshja nisi me dominimin e zikaltërve të cilët rrëzikuan me Romelu Lukakun dhe Lautaro Martinezin por pa sukses.

Te vendasit mundësi shënimi kishte kapiteni De Paul. Edhe pjesa e dytë ishte e ngjashme. Interi tentonte të shënonte golin e epërsisë por nuk arriti ta bënte një gjë të tillë duke bërë që ndeshja të mbyllet 0:0.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

publicitet

LIFESTYLE

TECH & AUTO

MË TË LEXUARAT