Lidhu me ne

SPORT

Katër skuadra të mëdha evropiane pas Dembeles

»

: Botuar më

Ousmane Dembele mund të largohet nga Barcelona. Sulmuesi i krahut nuk ka arritur të gjej veten te skuadra spanjolle.

Kontrata aktuale e francezit skadon në vitin 2022. Por sipas mediave spanjolle për lojtarin interesim kanë shprehur skuadra të njohura evropiane.

Manchester Unitedi, Chelsea, Juventusi dhe Bayern Munichu, janë duke e monitoruar situatën e Dembeles te Barcelona.

Dembele këtë sezon me Barcelonën në të gjitha garat ka shënuar gjashtë gola dhe tri asistime.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

publicitet

LIFESTYLE

TECH & AUTO

MË TË LEXUARAT