Lidhu me ne

SHOWBIZ

Rita Ora kritikohet për stilin e veshjes, thotë se nuk i intereson çka mendojnë të tjerët

»

: Botuar më

Rita Ora ka reaguar ndaj zërave që kanë qarkulluar ditëve të fundit në lidhje me fshirjen e të gjitha fotove të saj nga Instagrami dhe shijen e saj të veshjes.

Këngëtarja 30 vjeçare nga Kosova ka thënë se nuk i intereson se çka thonë të tjerët dhe se për të është më e rëndësishme që të ndihet rehat me veten e saj.

Gjatë një interviste për “The Sun”, Rita ka thënë se nuk është e nevojshme që të gjithë të pëlqejnë atë që vesh ajo.

“Unë mendoj se stili është diçka shumë personale. Nëse dikujt nuk i pëlqen diçka që unë veshi është në rregull, nuk kanë pse ta pëlqejnë”, ka deklaruar ajo.

Këngëtarja kosovare ka shtuar se për të është e rëndësishme të ndihet mirë me veten.

“E rëndësishme është që unë të ndihem mirë me veten. Kjo është krejt çka më intereson rreth stilit tim. Nuk më intereson se çka mendojnë të tjerët”, ka përfunduar Rita.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

publicitet

LIFESTYLE

TECH & AUTO

MË TË LEXUARAT