Lidhu me ne

SPORT

Liverpooli interesohet për Raphinhan

»

: Botuar më

Liverpooli është duke u interesuar për transferimin e sulmuesit anësor të Leeds Unitedit, Raphinhan, raporton “Football Insider”.

Kampioni i Premier Leagues e ka vëzhguar brazilianin në muajt e fundit dhe mendon të bëjë ofertë për shërbimet e tij.

Liverpooli pritet të ketë konkurrencë nga disa klube evropiane për Raphinhan.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

publicitet

LIFESTYLE

TECH & AUTO

MË TË LEXUARAT