Lidhu me ne

SPORT

Reali i kërkon Arsenalit 25 mln euro për Ceballosin

»

: Botuar më

Çmimi i Dani Ceballosit për blerje përfundimtare do t’i kushtonte Arsenalit 25 milionë euro.

Ceballos është i huazuar te Arsenali nga Real Madridi dhe i ka kaluar dy edicionet e fundit në “Emirates”.

Spanjolli ka qenë titullar në vetëm 10 ndeshje të Arsenalit në Premier League në edicionin aktual teksa pritet që ai të qëndrojë edhe më tutje te “revolveristët”.

Në garë për shërbimet e Dani Ceballos është edhe Real Betisi që e sheh atë si zëvendësues të Nabil Fekirit. Fekiri mund të largohet nga skuadra nëse Betisi nuk arrin ta sigurojë kualifikimin në gara të Evropës.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

publicitet

LIFESTYLE

TECH & AUTO

MË TË LEXUARAT