Lidhu me ne

TEKNOLOGJI

Google Photos vjen me ndryshime, përfshirë edhe videot

»

: Botuar më

Ekosistemi i Google Photos është një nga projektet më të vjetra të Google dhe nuk do të zhduket si shumë prej aplikacioneve tjera të dështuara të kësaj kompanie (më i fundit është Google Stadia).

Google ka njoftuar se po hap një seri të re të karakteristikave premium për përdoruesit e Photos në Android, ku u zbulua se një editor i ri për video do të jetë në dispozicion për përdoruesit e Android dhe iOS.

Sipas Google, ka të paktën 30 kontrolle të disponueshme në editorin e ri të videove. Të gjitha këto veçori të reja të redaktimit të videos janë tashmë të disponueshme në Google Photos në iOS dhe do të vendosen në shumicën e përdoruesve të Android në javët e ardhshme, raporton PhoneArena. Google Photos është aplikacion që përdoret edhe në platformën Android apo iOS.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

publicitet

LIFESTYLE

TECH & AUTO

MË TË LEXUARAT