Lidhu me ne

SPORT

Lala: Rashica pritet të largohet nga Werderi në fund të stinorit

»

: Botuar më

Menaxheri i Milot Rashicës, Altin Lala, ka thënë se ylli i Kosovës pritet të largohet nga Werder Bremeni në fund të stinorit.

“Për fat të keq ka pasur dy lëndime, një në fillim të stinorit dhe një para se të përfundonte faza e parë dhe ai tashmë është rikthyer në formën e tij më të mirë. Në lojën e fundit ishte lojtari më i mirë. Shrpesoj që të vazhdojë me këto hapa. Unë mendoj se në fund të këtij stinori me shumë gjasa do të ndryshojë skuadër”, ka thënë Lala për KosovaPress.

Lala nuk ka dashur të përmend emrat e skuadrave të interesuara për Rashicën./KSP

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

publicitet

LIFESTYLE

TECH & AUTO

MË TË LEXUARAT