Lidhu me ne

SPORT

Liverpooli interesohet për Whiten

»

: Botuar më

Liverpooli është duke insistuar në transferimin e mbrojtësit të Brightonit, Ben White, shkruan “Football Insider”.

23-vjeçari ishte në listën e dëshirave të Liverpoolit gjatë afatit kalimtar të janarit, dhe klubi kampion i Anglisë synon të bëjë ofertë për të edhe gjatë verës.

White ka luajtur 23 ndeshje në Premier League për Brightonin këtë stinor dhe ka edhe tri vjet kontratë me klubin e elitës angleze.

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

publicitet

LIFESTYLE

TECH & AUTO

MË TË LEXUARAT